قوانین خرید در خرازی نارینه

_حداقل مبلغ خرید در خرازی نارینه 180.000 تومان می باشد. در صورتیکه مبلغ خرید شما کمتر از مبلغ مذکور بود لطفا از ثبت نهایی سفارش خودداری فرمایید.

در صورت ثبت سفارش با مبلغ کمتر از 180.000 تومان، همکاران ما پس از کسر کارمزد تراکنش درگاه( بین 3 الی 10 هزار تومان) و کسر مالیات حساب شده، مابقی مبلغ را به حساب مشتری عودت خواهند داد.

_زمان ارسال بسته ها
تمامی بسته ها بسته به حجم سفارشات ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش تحویل اداره پست تهران داده میشوند.

_ارسال بسته ها از طریق پست پیشتاز انجام می‌شود.

_در صورتیکه روش پرداخت کارت به کارت را انتخاب نمودید، در اسرع وقت و حداکثر تا 12 ساعت نسبت به واریز اقدام نموده و عکس فیش ، نام و شماره سفارش خود را در تلگرام یا ایتا به شماره ۰۹۲۱۴۳۵۲۱۰۱ ارسال فرمایید.
(تا زمانیکه واریز انجام نشده سفارش شما ثبت نشده است و امکان اتمام موجودی جنس انتخابی شما از سایت وجود دارد.)

_حذف یا تغییر در سفارش

تا قبل از ثبت نهایی و کلیک روی آیکون اتمام خرید، شما میتوانید سفارشات خود را تغییر دهید. ولی بعد از ثبت امکان تغییر وجود ندارد.

_شرایط برگرداندن کالا پس از دریافت؛
اگر کالایی که دریافت نموده اید با آنچه که در سایت سفارش دادید مغایرت دارد و یا کالا سالم به دست شما نرسیده است، شما میتوانید نهایتا تا 48 ساعت بعد از تحویل گرفتن سفارش خود از طریق پشتیبانی تلگرام یا ایتا ۰۹۲۱۴۳۵۲۱۰۱ موضوع را با همکاران ما درمیان گذاشته و پس از تایید مسئول مربوطه، هماهنگی های لازم جهت بازگرداندن کالاصورت خواهد گرفت. و مبلغ کالای مرجوعی  به شماره حسابی که معرفی میکنید مسترد خواهد شد.

تمامی سوالات و پیامها در تلگرام و ایتا نهایتا تا 12 ساعت پاسخ داده میشوند و نیازی به برقراری تماس وجود ندارد.

_پیگیری سفارشات
جهت پیگیری کالای خود ، کد مرسوله خود را از کانال کد مرسولات خرازی نارینه بردارید و در سایت پست جمهوری اسلامی وارد کنید و از شرایط بسته خود مطلع شوید.